Relacja z akcji dobroczynnej „Upiecz dobro na Święta”

W okresie przedświątecznym zachęcaliśmy uczniów do aktywnego włączenia się we wspaniałą akcję dobroczynną pod hasłem: „UPIECZ DOBRO NA ŚWIĘTA”.
Zadaniem wolontariuszy było podzielenie się własnoręcznie upieczoną BABKA WIELKANOCNĄ Z NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYMI MIESZKAŃCAMI miasta Tarnowa i okolic.
Do pomocy w wypiekaniu zaproszeni bili również domownicy np. rodzice, dziadkowie czy rodzeństwo. Udział w akcji był sposobem na spędzenie miłych kulinarnych chwil, lecz także przyczynił się do uśmiechu innych potrzebujących ludzi.
Wolontariusz, którym składamy serdeczne podziękowania za udział w akcji dobroczynnej„UPIECZ DOBRO NA ŚWIĘTA” to:
Z klasy VI b:Filip Bielawa, Michalina Branicka, Kawula Łucja, Milówka Julka .
Z klasy VI c: Oliwier Osmański .
Z klasy VI d: Zofia Wrońska.
Z klasy VII d: Amelia Lesiak.
Z klasy VIII a: Oliwia Cudak, Paulina Bromilska, Emilia Kolarz, Emilia Milówka.
Z klasy VIII b: Martyna Batko, Miłosz Mika, Aleksandra Laskowska.
Z klasy VIII c:- Monika Sierpniak, Natalia Gruca, Oliwia Prusak, Wiktoria Osmańska.
Magdalena Szpunar i Ks. Dominik Palkij

Zobacz zdjęcie wypieków wykonanych przez uczniów: