Rozstrzygnięcie konkursu „Pisanka wielkanocna”

Rozstrzygnięcie konkursu „Pisanka wielkanocna”

Poniżej prezentujemy wyniki konkursu „Pisanka wielkanocna”:

  • I miejsce – Karolina Ścieńska kl. III C
  • II miejsce – Władysław Barabasz kl. II A i Aleksandra Rybicka kl. II B
  • III miejsce – Marcel Jaworski kl. II C i Anna Zakrzewska kl. I A
  • Wyróżnienie: Maja Janosz kl. I A i Zuzanna Zając kl. I A

Pragniemy nadmienić, że rozstrzygnięcie konkursu było dla nas nie lada wyzwaniem. Wszystkie prace były bowiem niezwykle pomysłowe, piękne i staranne. Każdy powinien czuć się zwycięzcą! Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie oraz gratulujemy!

Wręczenie nagród oraz pamiątkowych dyplomów nastąpi po powrocie uczniów do szkół.

                                                                                                          Wychowawcy świetlicy

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545