Relacja z akcji „Podaj łapę”

W ramach tegorocznej akcji „Podaj łapę” – zbiórki karmy dla zwierząt prowadzonej w szkole od października 2020 do czerwca 2021- udało się zebrać łącznie 31 kg 983 g karmy dla psów i kotów. Została ona w całości przekazana do „Domu tymczasowego dla zwierząt” działającego we współpracy z Fundacją „Zmieńmy Świat” w Tarnowie –http://www.fundacjazmienmyswiat.tarnow.pl/.

Składamy serdeczne podziękowanie za włączenie się w tę szlachetna akcję wszystkim darczyńcą tj. wychowawcom, uczniom i wolontariuszom, a szczególnie:

• z klasy VIII a: Paulina Bromilskiej , Dawidowi Orzechowi oraz Oliwii Cudak,
  • z klasy VIII b: Julii Przybyłek i Aleksandrze Laskowskiej,
  • z klasy VIII c: Wiktorii Osmańskiej, Julii Górskiej i Olivii Prusak,
  • z klasy V a Lenie Popiołek i innym uczniom,
  • z klasy V b Nikoli Dymon.

Magdalena Szpunar