Spotkanie z pisarką Ewą Nowak

Spotkanie z pisarką Ewą Nowak

Uczennice klasy II b z nauczycielką języka polskiego – p. Renatą Urjasz wzięły udział w spotkaniu z pisarką p. Ewą Nowak, autorką popularnych wśród młodzieży książek, min. „Yellow Bahama w prążki”, „Bransoletka”, „Wszystko, tylko nie mięta”.  Autorka wskazuje nadrzędne wartości, którymi należy się kierować: uczciwość, szczerość, przyjaźń, miłość i szacunek dla innych i samego siebie. W jej książkach nie brak też inteligentnego humoru, który zawsze trafnie dookreśla opisywaną rzeczywistość. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Bibliotekę Miejską w ramach XIV edycji Tygodnia Bibliotek.
Udział w spotkaniu był jednym z elementów realizowanego przez uczennice projektu edukacyjnego „Elita czyta”. Pani Nowak bardzo chętnie zmieniła formułę spotkania w wywiad i skupiła się na odpowiedziach na pytania przygotowane przez dziewczęta.
Rozmowa z pisarką dostarczyła wielu wrażeń, a także wzbogaciła nasze informacje o warsztacie pisarskim.
Dziękujemy p. Ewie za miłe spotkanie!

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545