Święto Patrona Gimnazjum Jana Nowaka-Jeziorańskiego

Święto Patrona Gimnazjum Jana Nowaka-Jeziorańskiego

2 czerwca br. obchodziliśmy Święto Patrona naszego gimnazjum Jana Nowaka-Jeziorańskiego.
Uroczystość rozpoczęliśmy Mszą Świętą, a następnie uczestniczyliśmy w apelu, który przygotowały klasy: 1a i 1b pod kierunkiem wychowawców: Pana Krzysztofa Leśniaka i Pani Anny Kopeć. Prezentacja uczniów ponownie przybliżyła nam sylwetkę wspaniałego Polaka, żołnierza, kuriera, emisariusza AK i rządu RP w Londynie, dyrektora Rozgłośni Polskiej Radia Wolna Europa, kawalera Orderu Orła Białego. Całość wystąpienia wzbogacił szkolny chór Allegretto pod opieką Pani Joanny Stępień. Dekoracje wykonała pani Adrianna Wicher. Pod koniec spotkania miało miejsce podsumowanie międzyszkolnego konkursu wiedzy o Janie Nowaku-Jeziorańskim i rozdanie nagród zwycięzcom. Konkurs zorganizowały Panie: Beata Tomaszewska i Jolanta Żurowska.
red. Anna Kopeć

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545