Uczniowie naszego gimnazjum posłami na Sejm Dzieci i Młodzieży

Uczniowie naszego gimnazjum posłami na Sejm Dzieci i Młodzieży

Z radością informujemy, że czworo uczniów naszego gimnazjum zdobyło mandaty poselskie i będzie uczestniczyć w XXIII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży.
Tytuł tegorocznej sesji to Przestrzeń publiczna jako miejsce wolne od symboli propagujących systemy totalitarne. Lokalni bohaterowie w przestrzeni publicznej.
Uczniowie klasy II b – Mikołaj Walkowicz i Dariusz Milówka –  zdobyli największą ilość punktów w województwie małopolskim i jako jego reprezentacja będą uczestniczyć w seminariach w dniu 13 maja 2017 r., które odbędą się w Sulejówku oraz posiedzeniu komisji, które odbędzie w Warszawie w dniu 14 maja 2017 r.
Martyna Boguska oraz Oliwia Mazurek dołączą jako posłanki na sesji w dniu 31 maja 2017 r., które odbędzie się w Warszawie oraz posiedzeniu Sejmu Dzieci i Młodzieży w dniu 1 czerwca 2017 r., które odbędzie się w gmachu Sejmu.
Gratulujemy!
Linki do nagrodzonych projektów:

Strona główna Sejmu Dzieci i Młodzieży
Projekt Dariusza Milówki i Mikołaja Walkowicza
Projekt Martyny Boguskiej i Oliwii Mazurek

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545