III Konkurs Piosenki Angielskiej „For The Love Of Music”

W dniu 25 kwietnia uczennice klasy II BG pod opieką pani Joanny Kloc udały się do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mościcach. Wycieczka ta była związana z udziałem dwóch naszych uczennic – Oliwii Rabiasz (IIB) i Aleksandry Wachowicz (II B) w II Konkursie Piosenki Angielskiej „For the Love of Music”. Oliwia z piosenką „Dancing on my own” wyśpiewała sobie II miejsce na podium, a Ola śpiewając piosenkę „Symphony” zdobyła wyróżnienie.Dziewczynom gratulujemy i życzymy dalszych muzycznych sukcesów. Jednocześnie w tym dniu odbywały się Dni Otwarte w tejże szkole. Po wielkich emocjach konkursowych, uczennice mogły zwiedzić szkołę, obejrzeć fascynujący pokaz fryzur, spróbować smakowitych przekąsek przygotowanych przez uczniów oraz obejrzeć wspaniały pokaz tańca nowoczesnego, w którym mogły podziwiać 2 uczennice z naszej szkoły: Oliwię Duljan i Karolinę Litworę.