Uzdrowisko Rabka

Szanowni Państwo,

„Uzdrowisko Rabka” S.A. od wielu lat prowadzi leczenie dzieci i młodzieży z nawracającymi i przewlekłymi infekcjami górnych i dolnych dróg oddechowych, astma oskrzelową, alergią, cukrzycą, otyłością, chorobami kardiologicznymi oraz ortopedycznymi.

Leczenie dzieci i młodzieży w wieku 3-18 lat jest finansowane przez NFZ. Aby uzyskać skierowanie, należy w Oddziale Wojewódzkim NFZ złożyć wniosek wypisany przez lekarza poradni lub oddziału szpitalnego (druk do pobrania).

Podczas pobytu na leczeniu uzdrowiskowym dzieci i młodzież realizują obowiązek szkolny w Zespole Szkół Uzdrowiskowych w Rabce.

Więcej informacji w piśmie – do pobrania, a także na stronach: www.uzdrowisko-rabka.pl oraz  www.zsurabka.pl.