Wolontariusze na 100–lecie urodzin Papieża Świętego Jana Pawła II

Wolontariusze na 100–lecie urodzin Papieża Świętego Jana Pawła II

Wszystkie podejmowane akcje charytatywne  w ramach działalności Szkolnego  Koła Caritas  niechaj staną się żywym pomnikiem Jana Pawła II oraz znakiem Jego aktywnej obecności wśród nas, szczególnie w 100 lecie Jego urodzin.

Zobacz relacje z podejmowanych w szkole działań wolontariatu – tutaj.

Włączenie się naszych wolontariuszy w tegoroczną akcję „W DOMU ZOSTAJĘ – DOBROĆ ROZDAJĘ” będzie również  wyrazem pamięci o osobie Świętego Jana Pawła II i jego nauczania. Szczegóły akcji  – tutaj.

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” /Jan Paweł II/

Magdalena Szpunar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545