Wycieczka do Inwałdu

W dniu 29 maja uczniowie klas: I b, III c, III d i III e wraz z wychowawcami pojechali do Inwałdu. Program wycieczki obejmował zwiedzanie Warowni Inwałd oraz Parku Miniatur.

Uczestnicy najpierw udali się kamienistą drogą na dziedziniec warowni kryjącej niezwykłe miejsca – średniowieczną osadę, zbrojownię, salę tortur i Park Ruchomych Smoków. Podczas pobytu w średniowiecznej osadzie mogli poznać m.in. pracę garncarza, kowala i tkacza.

W Parku Miniatur uczniowie podziwiali miniaturowe budowle charakterystyczne dla różnych krajów, wzięli udział w projekcji w kinie 5D, a także skorzystali z atrakcji oferowanych przez park rozrywki.

Jarosław Zakrzewski