Konkurs matematyczno – informatyczny w ZSO2

Konkurs matematyczno – informatyczny w ZSO2

24. 05. 2018 r. grupa uczniów naszej szkoły w składzie: Fus Kamila kl. II ag, Kajpust Aleksandra kl. III bg, Rabiasz Oliwia kl. III bg oraz Mikołaj Grela kl. III bg, brała udział w IV Powiatowym Konkursie Matematyczno – Informatycznym zorganizowanym przez ZSO nr 2 w Tarnowie. Konkurs odbywał się w dwóch etapach (części matematycznej oraz informatycznej), w których to uczniowie pracowali w zespołach dwuosobowych. III miejsce zdobyli: Aleksandra Kajpust i Mikołaj Grela,
a Oliwia Rabiasz z Kamilą Fus zajęły V miejsce. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545