Wyniki konkursu matematycznego w języku angielskim

Wyniki konkursu matematycznego w języku angielskim

Uczniowie naszej szkoły, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego konkursu matematycznego w języku angielskim dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego Everything is a number  to:

  1. Kajmowicz Tomasz klasa 7b
  2. Kasperek Dominik klasa 8b
  3. Jaworski Michał klasa 7b
  4. Maciuszek Kacper klasa 8c

Etap rejonowy odbywał się będzie w wersji elektronicznej.

Na platformie moodle uczniowie będą rozwiązywać krzyżówkę i zadania zamknięte.

Gratulujemy !

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545