XXIV Konkurs języka angielskiego dla uczniów gimnazjum

XXIV Konkurs języka angielskiego dla uczniów gimnazjum

Maria Stanczykiewicz z kl. II bg w dniu 21 marca b.r. uczestniczyła w pisemnym etapie XXIV KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM organizowanego przez I LO w Tarnowie i udało jej się awansować do finału konkursu, który miał formę ustną. Uczniowie w parach dyskutowali po angielsku na zadany temat, a następnie odpowiadali na pytania komisji konkursowej. Część ustna odbyła się 7 kwietnia i Marysia ostatecznie zajęła w konkursie VII miejsce. Warto dodać, że była ona jedyną drugoklasistką wśród finalistów, a jak podkreśliła p. Dyrektor I LO, poziom konkursu był bardzo wysoki. Gratulujemy!

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545