Zajęcia opiekuńcze dla klas 1-3

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 5 listopada 2020 r., informuję, że od dnia 9 listopada 2020 r. do dnia 29 listopada 2020 r. szkoła podstawowa jest obowiązana prowadzić działalność opiekuńczą dla dzieci osób zatrudnionych w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz innych osób realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, uczęszczających do klas I–III szkoły podstawowej.

Rodzice zobowiązani są zgłosić potrzebę korzystania ze świetlicy szkolnej do wychowawców lub sekretariatu szkoły.

Godziny pracy świetlicy uzależnione będą od uzyskanych w tej sprawie informacji.

Na świetlicy obowiązywać będą ogólne zasady higieny: częste mycie rąk (po przyjściu do szkoły należy bezzwłocznie je umyć lub zdezynfekować), zachowanie dystansu społecznego, ochrona podczas kichania i kaszlu oraz unikanie dotykania oczu, nosa i ust.

Uczniów i pracowników szkoły przebywających na terenie placówki obowiązuje reżim sanitarny i obowiązek przestrzegania wdrożonych procedur bezpieczeństwa.

Dyrektor Szkoły Andżelika Pach