Zasady pracy szkoły od 26 kwietnia 2021 r.

Od poniedziałku, 26 kwietnia 2021 r. w jedenastu województwach m.in. w małopolskim, uczniowie z klas I-III będą realizowali naukę w trybie mieszanym – hybrydowym, a klasy IV -VIII będą się uczyć jak dotychczas – zdalnie.

Dyrektor szkoły podstawowej ustala harmonogram prowadzenia zajęć biorąc pod uwagę, w miarę możliwości, równomierne i naprzemienne realizowanie zajęć przez każdego ucznia.

Więcej o zasadach pracy szkół i placówek od 26 kwietnia 2021 r. – kliknij

Zasady nauczania hybrydowego w Szkole Podstawowej nr 1 im. Klementyny Hoffmanowej w Tarnowie

1. Od 26 kwietnia nauka w lasach I-III będzie odbywała się w sposób hybrydowy.
  2. Nie ulega zmianie plan lekcji, obowiązuje ten opublikowany w e-dzienniku.
  3. Wszystkie bieżące zmiany planu wynikające np. z nieobecności nauczyciela wprowadzane są do planu klasy w e-dzienniku.
  4. Zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej oraz obiady będą organizowane dla dzieci przebywających w danym dniu w szkole na zajęciach stacjonarnych.
  5. Harmonogram zajęć dla poszczególnych klas znajduje się poniżej. Harmonogram może ulec zmianie w kolejnych tygodniach utrzymywania się nauki w trybie hybrydowym
Klasa\dzieńponiedziałek
1anauka stacjonarnanauka stacjonarnanauka zdalna*nauka zdalnanauka stacjonarna
1bnauka stacjonarnanauka zdalnanauka stacjonarnanauka stacjonarnanauka zdalna*