ZBIÓRKA NA DZIEŁO NOWEGO TYSIĄCLECIA

ZBIÓRKA NA DZIEŁO NOWEGO TYSIĄCLECIA

W dniu 15 października wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariatu włączyli się w zbiórkę funduszy dla Fundacją Dzieło Nowego Tysiąclecia. (zobacz:  www.dzielo.pl). W tym dniu we współpracy z parafią p.w. Świętej Rodziny w Tarnowie nasze wolontariuszki wraz z opiekunem oprócz udziału w zbiórce, rozdawali także ofiarodawcom przygotowane przez katechetkę piękne cytaty Jana Pawła II. Było to pomysłowym nawiązaniem do XXIII Dnia Papieskiego obchodzonego pod hasłem  „JAN PAWEŁ II. CYWILIZACJA ŻYCIA”.

Zabrane fundusze w całości przekazane dla stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Magdalena Szpunar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545