Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 13 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbyła się akademia pod hasłem „Ekspres do Wiedzy” przygotowana przez uczniów klas piątych pod kierunkiem p. Marioli Czuby, p. Joanny Kloc oraz p. Hanny Szumlańskiej. Oprawę muzyczną wykonał szkolny chór „Allegretto” z p. Joanną Stępień, a oprawę plastyczną przygotowała p. Adrianna Wicher-Spaczyńska.

Pani Dyrektor Andżelika Pach złożyła wszystkim nauczycielom życzenia oraz wręczyła nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej. Nagrody otrzymali: p. Agnieszka Chochołowicz, p. Anna Kopeć, p. Monika Łoboda, p. Ewa Serwińska-Peca, p. Jolanta Szatko, p. Anna Urban, p. Zofia Wrona-Kubik oraz p. Beata Wyroba. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

W tym roku nagroda Prezydenta Miasta Tarnowa przyznana została Pani Małgorzacie Jaśkowiec oraz Panu Adamowi Wojerzowi. Gratulujemy!!! Link do zdjęć z uroczystej gali, która odbyła się w sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych – tutaj.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545