Apel podsumowujący konkursy

Apel podsumowujący konkursy

W dniu 18 czerwca odbył się apel, podczas którego zostały podsumowane konkursy zorganizowane w naszej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwycięzcy i wyróżnieni otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Pani Renata Brzezińska – opiekun Samorządu Szkolnego – ogłosiła wyniki wyborów do Samorządu na rok szkolny 2019/2020, zaś Pan Dyrektor Adam Wojerz wręczył nominacje nowo wybranym członkom Samorządu. Są to: Nikola Skórka – przewodnicząca, Dawid Orzech i Dominika Winter – zastępcy przewodniczącej, Gabriela Kozioł – skarbnik, Natasza Płaneta – sekretarz, a także: Natalia Budzik, Aleksandra Laskowska, Izabela Wzorek.

Ponadto uczniowie, którzy pracowali w Samorządzie w bieżącym roku szkolnym otrzymali z rąk Pana Dyrektora i opiekunki Samorządu podziękowania i upominki.

fot. Andżelika Pach

Skip to content