III Gala WOLONTARIATU EMPATII – Zdobyliśmy CERTYFIKAT ” BRĄZOWE SERCE” za pomoc w budowie tarnowskiego Hospicjum „Via spei”

III Gala WOLONTARIATU EMPATII – Zdobyliśmy CERTYFIKAT ” BRĄZOWE SERCE” za pomoc w budowie tarnowskiego Hospicjum „Via spei”

III Gala Empatii zorganizowana przez Centrum Wolontariatu „Empatia” oraz Fundację „Kromka chleba” zgromadziła 10 czerwca 2015 r. w auli Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie wszystkich, którzy w szczególny sposób w ostatnim roku przyczynili się do zbiórki środków na budowę tarnowskiego Hospicjum Via Spei.

W obecności znamienitych Gości- Pani Dyrektor Delegatury Kuratorium w Tarnowie Urszuli Blicharz, Pani Wiceprezydent Krystyny Latały, Pani Prezes Fundacji „Kromka chleba” Anny Czech, Pana Wizytatora Delegatury Kuratorium Andrzeja Szlanty została podsumowana III akcja charytatywna „Złotówka na budowę hospicjum”.
Na symbolicznym czeku przekazano 10 199,56zł.

W akcji wzięły liczny udział szkoły i przedszkola powiatu tarnowskiego. Dyrektorzy oraz Wolontariusze najbardziej zaangażowanych placówek oświatowych odebrali z rąk Pani Prezes Fundacji „Kromka chleba” Anny Czech, brązowe serduszka „Empatii”. Tym symbolem czynienia dobra zostały uhonorowane szkoły i przedszkola z Tarnowa i regionu wyróżniające się działaniami wolontariackimi.

Nasze Gimnazjum Nr 1 przy ZSO Nr 5 w Tarnowie reprezentowali:
Pan Dyrektor Adam Wojerz oraz Pani Magdalena Szpunar będąca Opiekunem Szkolnego Wolontariatu oraz przedstawiciele wolontariuszy: Alicja Ciężadło z klasy IIb i Tomasz Wantuch  z klasy Ia.

>>> Zobacz fotogalerię z III Gali Wolontariatu:

Były też dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Fundację „Kromka chleba”. Wszyscy zebrani mieli okazję oglądnąć piękne prezentacje multimedialne tych placówek, które podczas III-ej akcji zebrały najwięcej środków na rzecz budowy hospicjum.

Nie zabrakło również dyplomów i podziękowań dla Nauczycieli „Empatii”. To właśnie Oni podczas akcji nie szczędząc czasu i energii, docierali  z puszkami do wszystkich szkół i przedszkoli powiatu tarnowskiego.

Warto powiedzieć, iż całą działalność w Centrum Wolontariatu „Empatia” – koordynuje wicedyrektor ZSEO Alicja Czerwińska-Franek.

Przyjmując zaszczytny Certyfikat – „brązowego Serduszka” oraz podziękowania  za udział   w akcji  od Centrum Wolontariatu „Empatia” zadeklarowaliśmy z ogromną  radością przystąpienie do kolejnej edycji za rok.

Pamiętajmy, że nikt nie powinien pozostawać obojętnym wobec potrzeb ludzi szczególnie chorych i cierpiących.

zobacz również publikacje:
Czek od uczniów na hospicjum
III Gala Empatii
III Gala Empatii – zdjęcia

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545