Klasy Va, Vb i Vc na wycieczce w Warszawie

W dniach 18-19 czerwca uczniowie klas V A, V B i V C wraz z wychowawcami oraz p. Szafraniec wybrali się na 2-dniową wycieczkę do Warszawy. W krótkim czasie udało nam się zwiedzić bardzo dużo pięknych i ciekawych miejsc takich jak Park w Wilanowie, Rynek, Stare Miasto, Stadion Narodowy, Pałac Kultury, Sejm i Senat oaz Centrum Nauki Kopernik. Spędziliśmy bardzo miło i owocnie te ostatnie szkolne dni. Nocleg w pięknym i ekskluzywnym hotelu pozwolił poczuć się nam naprawdę luksusowo. A teraz czas rozpocząć upragnione wakacje.

Joanna Kloc