Ostatni dzwonek w roku szk. 2018/2019

Ostatni dzwonek w roku szk. 2018/2019

W dniu 19 czerwca b.r. rozpoczęły się wakacje. Po Mszy Świętej w kościele Księży Misjonarzy uczniowie wraz z nauczycielami i wychowawcami zebrali się w sali gimnastycznej. Pan Dyrektor Adam Wojerz wręczył nagrody książkowe uczniom, który uzyskali najwyższe wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, a także za 100% frekwencję. Następnie wszyscy udali się do sal lekcyjnych, w których uczniowie otrzymali od swoich wychowawców świadectwa.

Życzymy wszystkim bezpiecznych i udanych wakacji!!!

Sylwia Szafarz-Zakrzewska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545