Konkurs „Fotografuj z Jedynką” rozstrzygnięty

W maju zakończyła się druga edycja Międzyszkolnego Konkursu Fotografuj z Jedynką – „Postać w obiektywie” organizowanego przez nauczycieli świetlicy w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Klementyny Hoffmanowej.

Celem konkursu było rozwijanie zmysłu artystycznego, ujawnianie inwencji twórczej i kreatywności autorów zdjęć. Konkurs miał również na celu stworzenie możliwości współpracy środowisk szkolnych.

Fotografie przesłane przez uczestników przedstawiały w różnorodny sposób portrety.

Bardzo dziękujemy nauczycielom – członkom jury za zaangażowanie oraz obiektywne oceny.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

• I miejsce: Martyna Szynal – SP nr 15 w Tarnowie
  • II miejsce: Ziemowit Kapusta – SP nr 1 w Tarnowie
  • III miejsce: Marcel Kosałka – SP nr 1 w Tarnowie.

Laureaci konkursu otrzymają nagrody oraz pamiątkowe dyplomy, które zostaną dostarczone do szkół.

Zwycięzcom naszego konkursu bardzo serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wzięcie w nim udziału.

Małgorzata Fal

fot. Monika Dalczyńska-Loraj