Małopolska Noc Naukowców w radiu RDN

Późnym wieczorem 25 września grupa uczniów pod opieką p. Renaty Urjasz zwiedziła siedzibę radia RDN. Redakcja otwarła swe podwoje dla zwiedzających w ramach obchodzonej po raz kolejny Nocy Naukowców. Uczniowie zapoznali się z historią i dniem dzisiejszym radia, zwiedzili poszczególne działy i mieli możliwość obserwować dziennikarzy przy pracy. Do dyspozycji zwiedzających był również nowoczesny wóz transmisyjny.
Największą frajdę sprawiła uczniom możliwość udziału w audycji „na żywo”. Najodważniejsi zasiedli nawet przed mikrofonami.

Zdjęcia z galerii radia RDN