Podsumowanie Miejskiego Projektu Edukacyjnego „Narodowe Święto Niepodległości”

Przedstawiciele naszej szkoły uczestniczyli w podsumowaniu Miejskiego Projektu Edukacyjnego „Narodowe Święto Niepodległości”. Uroczysta Gala odbyła się 17 października 2018r. w Sali Lustrzanej. Pan Dyrektor otrzymał od Prezydenta Miasta pamiątkową tablicę oraz publikację z realizacji projektu „Tarnowskie Świętowanie Niepodległości”.
Trzyletni projekt miał na celu przygotowanie do 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Nasza szkoła (Szkoła Podstawowa i Gimnazjum) realizowała projekt w trzech etapach:
– Drogi tarnowian do Niepodległości (rok szkolny 2015/2016)
– Bohaterom Niepodległej (rok szkolny 2016/2017)
– Świętujemy Niepodległą (rok szkolny 2017/2018)

Foto: P.Pałucki