Rozpoczęły się wakacje!

Rozpoczęły się wakacje!

W dniu 22 czerwca usłyszeliśmy ostatni dzwonek w roku szkolnym 2017/2018. Po Mszy Świętej w kościele Księży Misjonarzy uczniowie wraz z nauczycielami i wychowawcami zebrali się w sali gimnastycznej. Pan Dyrektor Adam Wojerz wręczył nagrody książkowe uczniom, który uzyskali najwyższe wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, a także tym, którzy przez cały rok szkolny nie opuścili żadnego dnia nauki.

Tytuł Pierwszego Ucznia Szkoły Podstawowej i pamiątkową statuetkę otrzymał Michał Wzorek, zaś wśród uczniów gimnazjum tytuł ten przypadł Agacie Bem, która swoją statuetkę odebrała podczas uroczystości zakończenia nauki w gimnazjum. W dniu 21 czerwca wzięli oni także udział w miejskich uroczystościach zakończenia roku szkolnego.

Życzymy wszystkim udanych wakacji!!!

Sylwia Szafarz-Zakrzewska

Skip to content