Tłusty czwartek w 4a

Tłusty czwartek w 4a

Tłusty Czwartek w naszej tradycji kończy okres karnawału i wiąże się ze smakołykami. Uczniowie klasy 4a bez wątpienia są smakoszami i łasuchami, ale też pracusiami i osobami lubiącymi się dobrze bawić. Ten wyjątkowy dzień spędzili wraz z wychowawcą p. Mariolą Czubą w szkolnej pracowni kulinarnej przygotowując sobie ucztę dla podniebienia.

Najpierw przystąpili do wykonania pizzy lub zapiekanek. Kiedy się posilili, mieli siłę do zabawy w ramach dyskoteki klasowej. Następnie, żeby tradycji stało się zadość, zjedli pyszne, mięciutkie i pachnące pączki, a na samym końcu największe kuchciki przygotowały ciasto na kruche ciasteczka i wspólnie upiekli małe co nieco. Zabawa była przednia!

Mariola Czuba

fot. uczniowie klasy 4a: Ilaya Horoszko i Wiktor Kaczmarek

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545