Właściwa opieka nad zwierzętami

Dnia 26 lutego br. uczniowie klasy 7c wraz z wychowawcą Panią Renatą Brzezińską i wolontariuszki z opiekunem Szkolnego Wolontariatu, Panią Magdaleną Szpunar wzięli udział w prelekcji przygotowanej przez Prezesa Fundacji ZMIEŃMY ŚWIAT Krzysztofa Giezmę.

Wydarzenie było okazją nie tylko do zapoznania się z działalnością Fundacji i działającego tam szpitalika dla kotów, ale również do aktywnego udziału w prelekcji nt. „WŁAŚCIWEJ OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI”.

Na koniec, na ręce Pana Prezesa przybyli uczniowie przekazali 20 kg karmy dla zwierząt, którą zebrano w dniu 17 lutego, z okazji Dnia Kota.

Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy Szkolnemu Samorządowi, Wolontariuszom ze Szkolnego Koła Wolontariatu oraz wszystkim Darczyńcom z SP 1.

Opracowanie: Magdalena Szpunar i  Renata Brzezińska