XV edycja konkursu „Pair Play”

XV edycja konkursu „Pair Play”

W dniu 17 kwietnia b.r. odbył się finał XV edycji Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego „Pair Play”, w którym udział wzięli uczniowie klas czwartych reprezentujący 11 szkół podstawowych Miasta Tarnowa. Uczestnicy konkursu, pracując w parach, musieli wykazać się znajomością języka angielskiego, a także refleksem, gdyż oprócz poprawności wykonania zadań ważną rolę odgrywał czas ich wykonania.

W rywalizacji najlepsi okazali się:

  • reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 15 – I miejsce;
  • reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 17 – II miejsce;
  • reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 24 – III miejsce.

Najlepsza para z naszej szkoły, Aleksander Prusak i Filip Moskal z kl. 4a, zajęła VI miejsce. Gratulujemy!

W oczekiwaniu na wyniki konkursu uczestnicy otrzymali poczęstunek i obejrzeli bajkę po angielsku.

Laureaci konkursu otrzymali nagrody, a wszyscy uczestnicy – pamiątkowe dyplomy i upominki.

Sylwia Szafarz-Zakrzewska

fot. Joanna Kloc i Sylwia Szafarz-Zakrzewska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545