Zaproszenie na koncert

Zaproszenie na koncert

Szanowni Państwo,

Wydział Kultury Urzędu Miasta Tarnowa serdecznie zaprasza na wyjątkowy koncert z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w najbliższą sobotę 2 marca 2024 r. o godz. 18.00 w auli Pałacu Młodzieży w Tarnowie w wykonaniu „Dziecięcej Ferajny”.

Zespół „Dziecięca Ferajna” to ponad 100 osobowy skład uczniów z lokalnych szkół podstawowych z obszaru wszystkich województw Polski.

Wojskowe mundury, powstańcze opaski, hełmy, patriotyczne emblematy, furażerki, orzełki w koronie – to sceniczny ubiór młodych Artystów.

Koncert to niekomercyjny, edukacyjny projekt, powstały z potrzeby propagowania tradycji, pamięci o polskiej historii, szacunku do kompozytorów utworów z zamierzchłych, jak również współczesnych czasów, skierowany głównie do dzieci szkół podstawowych.

Uczniowie wykonują  pieśni zarówno historyczne, jak i utwory współczesne (zespoły HUBAL, SOUL Sanok, PANNY WYKLĘTE, STUDIO S3, ROKICZANKA, MARGARET i SANAH).

Wstęp wolny. Zapraszamy.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545