Zaproszenie na XVI Miejskie Targi Edukacyjne w Tarnowie

Nadchodzi moment podejmowania ważnej decyzji o dalszym kierunku edukacji tegorocznych absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów. Wielu młodych ludzi potrzebuje informacji i porad, dotyczących właściwego wyboru odpowiedniej dla siebie szkoły.

Gmina Miasta Tarnowa, mając na uwadze pomoc w tej dziedzinie, proponuje Państwu udział w XVI Miejskich Targach Edukacyjnych, które odbędą się w dniach 28-29 marca 2019 r. w godzinach 1015 (czwartek) i 914 (piątek) na terenie Ochotniczych Hufców Pracy przy ul. Mościckiego 27 w Tarnowie.

Prezentacja bogatej oferty tarnowskich szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych odbędzie się na terenie należącym do Ochotniczych Hufców Pracy przy ul. Mościckiego 27 w Tarnowie. Głównym organizatorem jest Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa przy współpracy z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy oraz Centrum Kształcenia i Wychowania OHP.

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych Uczniów wraz z Rodzicami lub Nauczycielami do zapoznania się z przygotowanymi propozycjami kierunków kształcenia obecnych na Targach szkół ponadgimnazjalnych.

W dniu rozpoczęcia Targów na stronie internetowej www.edunet.tarnow.pl zostanie opublikowana :

• elektroniczna wersja informatora,
  • natomiast wersję papierową z ofertą edukacyjną tarnowskich szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych w roku szkolnym 2019/2020 będzie można otrzymać  bezpłatnie podczas trwania Targów.

źródło : http://edunet.tarnow.pl/pl/aktual/inf/rodz/xvi_miejskie_targi_edukacyjne_w_tarnowie