Kryzys – psychologiczne rozumienie, etapy i zagrożenia

Kryzys – psychologiczne rozumienie, etapy i zagrożenia

Każda nowa i zarazem trudna sytuacja ma swoją specyfikę, dynamikę i kontekst społeczny. Pandemia wirusa SARS-CoV-2 wywołuje wśród nas wiele  nieprzyjemnych emocji, a przede wszystkim destabilizuje nasze życie rodzinne i zawodowe. Sytuacja ta dotyczy wszystkich, bez względu na wiek, płeć, wykonywany zawód, miejsce zamieszkania… Choć sytuacja dotyka wszystkich, odmienne i bardzo zróżnicowane będą reakcje oraz sposoby radzenia sobie z kryzysem. Warto poznać podstawowe mechanizmy dotyczące różnych etapów KRYZYSU, aby rozpoznawać skrajnie negatywne stany emocjonalne naszych bliski lub swoje własne oraz w odpowiednim momencie poszukiwać specjalistycznej pomocy. Takim wprowadzeniem do psychologicznego rozumienia kryzysu niech będzie nasza krótka prezentacja.

Prezentacja do pobranie po kliknięciu tutaj.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545